top of page

Tarihler İçin Danışmanlarımızla görüşün

|

Online ve Uzaktan

| Regresyon Terapisi Eğitimi

Regresyon terapisi, psikoterapiye, insanların geçmiş olayları çözerek duygusal ve bilişsel sağlıklarını geliştirmelerine yardımcı olan özel bir yaklaşımdır. Hayatımızdaki veya atalarımızın geçmişindeki travmatik deneyimlerin DNA'mıza nasıl işlediğini keşfedin.

| Regresyon Terapisi Eğitimi
| Regresyon Terapisi Eğitimi

..............................

Tarihler İçin Danışmanlarımızla görüşün

Online ve Uzaktan

..............................

Regresyon Terapisi tarihsel olarak bazı psikoterapi yöntemlerinde ve hipnotik ve şamanik tedavide, günümüzde geleneksel klinik tedavilerle olumlu yönde kaymayan veya iyileşmeyen yeniden ortaya çıkan endişeleri gidermek için kullanılmıştır.

Nesiller arası oyların tekrarlanması durumunda, DNA'mız tutumlar, inançlar, psikolojik ve duygusal durumlar, beklentiler ve davranışlar gibi atalarımızın yaşam kalıplarını barındırır. Bunlar atalarımızdan hem genetik formda hem de öğrenilmiş davranışlarla teslim edildi. Negatif desenler ve nesil enerjik imzalar ele alınmazsa, bu desenler gelecekteki soydaşlara aktarılmaya devam edebilir ve böylece daha fazla sıkıntıyı etkileri olabilir.

Regresyon Terapisi, özellikle yardımcı olmayan eski duygusal kalıpların, bağlanmaların ve sıkışmış kalıpların davranışlarının kendilerini yeniden oynamaya devam ettiği günümüz sorunlarının köklerini ve nedensel faktörlerini keşfetmek için bir fırsat sunabilir.

Regresyon tedavisi, farkındalığınızı bilinçli olarak iyileştirici dikkat gerektiren şeyin köküne indiren bir metodoloji ve süreçtir. Bilinçaltına erişildikten sonra orijinal künye/baskılar ve sunum endişesini etkileyen nedensel faktörler ele alınıp çözülebilir. Bir ağacın kök sistemi gibi, bu mevcut yaşamda da —ağaç gövdesini, dalları, yaprakları ve çiçekleri / meyveleri besleyen köklerde olduğu gibi— sorunun gövdesini besleyen birden fazla kök olabilir. Bu yaşamda sınırlayıcı veya olumsuz soruna yol açan bir takımyıldızı olarak birkaç nedensel faktör birbirine ağ kurmuş olabilir.

Bununla birlikte, önemli olan kodlanmış somatik bellek ağında neyin var olduğu ve algılanan kişisel, genetik, nesiller arası ve ruhsal materyalin kişinin mevcut yaşamında nasıl ortaya çıktığı ve etkilediğidir. Olumsuz olarak kodlananların nasıl ve neyin ele alınması, tıkanıklıkların çözülmesi, enerji bölgelerinin temizlenmesi, akışın serbest bırakılması ve travmanın iyileşmesi gerekir.

Genetik DNA'mızın değişebileceği doğrudur. Sadece bilinçli iyileşme bilinci getirme, eski davranış kalıplarımızı dönüştürme, inançlarımızı ve olaylara atfettiğimiz anlamları yeniden değerlendirme, ayrıca yediğimiz yiyecekler ve yaşadığımız çevre ile olan ilişkimize dikkat çekmek genetik DNA aktivitemizi değiştirebilir. Regresyon tedavisi, deneyimlerin olumsuz ve sınırlayıcı etken faktörlerini bulmak ve bu alanlara iyileştirici kaynaklar ve çözünürlük getirmekle ilgilidir.

Eğitimi almak ve bu alanda profesyonelleşmek isteyen kişiler için harika bir eğitim ve deneyim süreci hazırladık.

Kendini geliştir ve hayatını değiştir.

Detaylı bilgi için lütfen daha fazla bilgi al butonuna gidin. Veya isterseniz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Haydi ailemize katıl….

Bu Eğitimi Paylaş

bottom of page